Mixujte

Mixér Blend-X Pro s označením BLM800WH je nejvýkonnějším a nejinteligentnějším mixérem, který kdy Kenwood vytvořil. Disponuje unikátním systémem víceúrovňových nožů, novým 1400W motorem, elektronicky kontrolovanou variabilní rychlostí a 6 přednastavenými programy. Skleněný ThermoResist džbán o objemu 1,6 l má inovativní tvar, který napomáhá ještě lepšímu rozmixování surovin.

Přednastavené programy

Pouhým stiskem tlačítka lze připravit koktejly, polévky, nadrtit led, sekat najemno či nahrubo a navíc opláchnout džbán díky 6 přednastaveným programům. Každý z programů má svůj unikátní vzorec kombinující čas, výkon a počet otáček. Po automatickém ukončení programu zůstávají pokaždé precizní výsledky.

Výkonný 1400W motor

Nový motor vyvinutý speciálně pro tento mixér je mnohem větší než ostatní motory konkurenčních značek s o 30 % větším točivým momentem. Motor disponuje ochranou proti přetížení.

Skleněný ThermoResist džbán

Mixér Blend-X Pro disponuje patentovaným ThermoResist skleněným džbánem o objemu 1,6 l, který umožní mixování horkých i ledových surovin bez poškození materiálu džbánu. Džbán má 4 žebra, která zlepšují cirkulaci ingrediencí v mixéru a zajišťují tak lepší výsledky.

img2

img1

Technologie víceúrovňových nožů

Nože jsou umístěny ve třech vrstvách, takže – zjednodušeně řečeno – se více nožů dostává do kontaktu s více surovinami. Každý z nožů má svůj vlastní účel a dohromady spolu s výkonným motorem a tvarem džbánu zajistí pokaždé perfektní výsledky.

Horní nože

Ozubené čepele procházejí přes různé řezné dráhy a tím zajišťují ideální sekání surovin, zatímco malé špičaté čepele napomáhají pohybu ingrediencí.

Červené distanční podložky

Rozprostření čepelí do větší plochy zvětšuje řezací zóny.

Spodní nože

Zajišťují, aby všechny ingredience byly podebrány odspoda a rovnoměrně nasekány.

sep
Více o mixéru KENWOOD Blend-X Pro najdete
na stránkách výrobce.